טקסט הלוגו של ד

מיני ליפט

ניתוח פנים - המיני ליפט

מהו ניתוח המיני ליפט, למי הוא מתאים וכיצד הוא מבוצע

ניתוח מיני ליפט הוא ניתוח פנים "קטן" – "מיני". זאת בניגוד לפייס ליפט (facelift) המסורתי, שהנו ניתוח גדול הכרוך בחתכים ארוכים, בחיתוך שרירים, בצלקות משמעותיות ובהחלמה ממושכת. ניתוח המיני ליפט מתמקד בטיפול בשליש התחתון של הפנים, בקו הלסת ובאזור הצוואר.

בניתוח זה מסולקים עודפי העור הקיימים בשליש התחתון של הפנים. ד"ר הולנדר מדגישה שלצורך קבלת תוצאה טובה אסתטית, טבעית ושגם תאריך ימים, לא מספיק להסיר עור בלבד, אלא יש להקפיד ולהדק חזרה את השלד הרקמתי של כל אזור רצפת הפה, שלרוב עבר דלדול ורפיון עם השנים. כאשר קיימים מצבורי שומן באזור הצוואר, משולבת בניתוח גם שאיבת שומן של העודפים המאפשרת יתר חיטוב לאזור קו הלסת.

השילוב עם הזרקת שומן עצמי ותאי גזע בניתוח מיני ליפט

ד"ר הולנדר מאמינה ביתרונות השומן העצמי ותאי הגזע. אלו מופקים כיום בטכנולוגיה חדישה ומקנים לשומן העצמי עמידות גדולה יותר ברקמה. תאי הגזע ופקטורי הגדילה מוחדרים יחד עם השומן, והם עובדים ברמה הרקמתית התאית ומעודדים חידוש תאים, עלייה בהפרשת הקולגן והאלסטין והצערת מראה העור. לפיכך, בכל ניתוחי הפנים, מקפידה ד"ר הולנדר לשלב את הזרקת השומן העצמי.

למי מיועד ניתוח המיני ליפט?

ניתוח זה מיועד לנשים ולגברים אשר תהליך ההתבגרות בפניהם מתרכז בעיקר בשליש התחתון של הפנים. כלומר, החלק העליון של הפנים שמור יחסית ומצוי "במצב טוב יותר" בהשוואה לחלק התחתון של הפנים אשר התבגר והזדקן יותר באופן יחסי.

ד"ר הולנדר מסבירה כי קיימת אוכלוסייה רחבה שבה חלה הזדקנות העור בשליש התחתון של הפנים. לפיכך, על פי גישתה, הטיפול צריך להתרכז רק באזור זה, כלומר, טיפול ייעודי ומכוון לאזור "הבעייתי" בלבד.

משך ניתוח המיני ליפט:

משך הניתוח כשעה וחצי.

סוג ההרדמה:

ניתן לבצע את ניתוח המיני ליפט בהרדמה מקומית או כללית.

משך ההחלמה:

כשבוע–שבועיים.

מיקום הצלקות:

ד"ר הולנדר פיתחה טכניקת ניתוח מיוחדת המאפשרת הסוואה כמעט מוחלטת של הצלקות הניתוחיות. הצלקות ממוקמות בקפלים האנטומיים בצורה מושלמת כך שאיש לא יוכל לנחש שהאדם עבר ניתוח.

צפו בד"ר הולנדר מסבירה ומדגימה ניתוח מיני ליפט מתוך תכנית "הפלסטיקאים":

 

צפו בשינוי של סופי- שבוע בלבד לאחר ניתוח מיני ליפט 

 

לפני ואחרי- ניתוח מיני ליפט

שלושה חודשים לאחר ניתוח מיני ליפט

מיניליפט בשילוב פיסול פנים

ניתוח מיני ליפט והזרקת שומן ללחיים

ניתוח מיניליפט

 

ניתוח מיני ליפט ועפעפיים עליונים + עפעפיים תחתונים

מיני ליפט לגבר – לפני ואחרי חמישה שבועות

 

הצלקת הניתוחית מוסתרת מאחורי האוזניים

 

ד"ר ליאורה הולנדר היא מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, בעלת ניסיון עשיר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים האסתטיים. אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי: office@drhollander.co.il או בטלפון 03-9030015 לקביעת פגישת ייעוץ אישית ומקצועית.

צור קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם :

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל