ניתוח הרמת גבות לתוצאה טבעית ומושלמת - ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות

כיצד משיגים תוצאה טבעית בהרמת גבות, תכנון הניתוח, משך הניתוח, ההליך הרפואי וההחלמה

למיקום נכון של הגבות חשיבות ניכרת במראה פנים רענן. גובה נכון ומדויק של גבות, אינו עניין של טעם אישי. נושא זה נחקר רבות, ומסתבר שלגבות יש מיקום מדויק שהוא נכון.

אם כך, מהו הגובה הנכון של הגבות?

מיקום הגבות הנכון הנו כחצי ס"מ מעל עצם ארובת העין אצל נשים, ואילו אצל גברים המיקום הנכון הוא על ארובת העין עצמה. השליש הצדדי של הגבה אמור להיות גבוה במספר מילימטרים ממרכזה. מיקום זה יוצר מראה רענן, מסגרת פנים נכונה ופרופורציות נכונות ליחידה האסתטית של העין.

מסתבר שהרמת הגבות אפילו במילימטרים אחדים מעל לגובה האנטומי הנכון יגרמו למראה "מתפלא" "מופתע". לעומת זאת, צניחת גבות במילימטרים אחדים מתחת לגובה האנטומי הנכון יוצרת מראה עייף ועצוב עצוב.

צניחת הגבות – מיקומם האנטומי המדויק של הגבות חשוב כחלק ממסגרת הפנים. עם תהליך ההתבגרות הגבה מאבדת את מיקומה הנכון על פני ארובת העין וצונחת לכיוון העין. התקרבות זו של הגבה לכיוון העין משבשת את היחסים האנטומיים הנכונים בין העפעף לגבה ויוצרת מראה עייף.

המפתח לתוצאה טבעית בניתוח הרמת גבות – אבחנה נכונה:

ראשית, בטרם אנו מטפלים במראה העייף באזור העין עלינו להבין איזו בעיה קיימת: האם מדובר בעודף עור על פני עפעף עליון או שמא בעודף עור מדומה הנגרם כתוצאה מצניחת הגבות?

כיצד מבחינים? על מנת להבין האם קיימת בעיה של צניחת הגבות יש להשיב את הגבות למקומן האנטומי הנכון. לעתים השבת הגבות למקום הנכון פותרת את בעיית עודף העור.

אצל חלק גדול מהאנשים הבעיה היא משולבת: צניחה קלה של הגבה והיווצרות עודפי עור, ולכן הטיפול צריך להיות משולב.

לפני שנסקור את האפשרויות הכירורגיות, ד"ר הולנדר מזכירה שבמצבים קלים של צניחת גבות, ניתן להמנע מניתוח. במצבים קלים ניתן לבצע הרמת גבות באמצעות פיסול פנים ע"י שילוב מדוייק של הזרקת בוטוקס וחומצה היאלורונית.

 

ד"ר ליאורה הולנדר מתארחת בתוכנית "מילון היופי" ומסבירה על ניתוח הרמת גבות

 

  לקביעת פגישת ייעוץ אישית והצעת מחיר לניתוח הרמת גבות צרו עמי קשר במייל  office@drhollander.co.il או בטלפון: 03-9030015

 

תכנון שלבי הניתוח:

ראשית, יש צורך בזיהוי מבנה הגבה ומוקדי הצניחה, ולהחליט אם יש להרים רק את הזווית החיצונית של הגבה או את כל קשת הגבה ולאיזה גובה. כאמור, אין להרים את הגבה יתר על המידה על מנת לא לקבל מראה משתומם.

שנית, יש לתכנן את מיקום החתך כך שיוסווה בתוך קו השיער. וכאשר אין שיער – אצל גברים רבים קיימת התקרחות באזורי החתך – ניתן להסוות את החתך בתוך קו הגבות.

החתך:

אורך החתך הוא אינדיבידואלי. על פי רוב, זהו חתך של כשלושה ס"מ בתוך קו השיער, באזור הרקות, צדי המצח. החתך מוסתר לחלוטין. כאמור, בגברים קרחים מבוצע החתך בתוך קו הגבות (אם קיימות גבות שעירות). כאשר הניתוח מבוצע כחלק מניתוח עפעפיים עליונים, אין צורך בחתך נוסף.

ההרדמה:

הרדמה מקומית.

תהליך ההחלמה:

קצרה ביותר ואורכת ימים ספורים. אין כל כאבים לאחר ניתוח זה וניתן לחזור לפעילות מלאה בתוך ימים אחדים.

 

ד"ר ליאורה הולנדר מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי: office@drhollander.co.il או בטלפון 03-9030015 לקביעת פגישת ייעוץ והצעת מחיר אישית ומקצועית.

צור קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם :

    © כל הזכויות שמורות

    קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל