"הפלסטיקאים": מהפך "מיני ליפט" לשרה - ד"ר ליאורה הולנדר - ד"ר ליאורה הולנדר "הפלסטיקאים": מהפך "מיני ליפט" לשרה - ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

"הפלסטיקאים": מהפך "מיני ליפט" לשרה – ד"ר ליאורה הולנדר

צפו ב"הפלסטיקאים" – מיני ליפט על ידי ד"ר ליאורה הולנדר

 

זוהי שרה – בת 51 בודקת פוליגרף שעומדת לעבור ניתוח מתיחת פנים.

שרה: "אני אימא ל חמישה ילדים שלושה ביולוגים ושניים נוספים של בן הזוג שלי אנחנו משפחה גדולה ומדהימה. מה שמפריע לי זה הנושא של הצוואר: הנפילה של הצוואר, הקמטים בצוואר.
בתחושה שלי יש פער עצום בין החלק העליון של הפנים שלי שהוא צעיר מאוד יחסית, והחלק התחתון שהוא מבגר אותי בעשר שנים, זה מאוד מפריע לי. אני עובדת עם אנשים,
אני הופעתי בטלוויזיה' הזמינו אותי לראיונות…. הגעתי לד"ר הולנדר דרך המלצה של רופאה פלסטיקאית שהמליצה עלייה בחום, קראתי באינטרנט המלצות עלייה ויצרתי קשר.
יש אנשים שיגידו שמדובר בשינוי מינורי, ושכדאי לחכות לגיל 60 או 65, אני לא במקום הזה. לא בא לי שכל הפנים יהיו נפולים ויהיו קמטים משמעותיים ואז אני אלך לניתוח.
אני מרגישה שיותר נכון לעשות את זה כשאני צעירה ומרגישה בריאה ומסוגלת לעמוד בניתוח כזה."

שרה תעבור ניתוח מיני מתיחת פנים ועפעפיים אצל ד"ר הולנדר

ד"ר הולנדר: ספרי לי שרה…
שרה: אני מאוד מוטרדת מנושא הנפילה של העור את בוודאי רואה את זה, זה בולט ומפריע לי: הנפילה של הפנים, תחושה של צניחה.
ד"ר הולנדר: הטיפול המשמעותי בצוואר הוא כירורגי. בניגוד לפנים, אין לנו טיפול אחר בניגוד לפנים למשל שניתן לטפל בפיסול פנים והזרקות.
ברגע שיש עודף עור בצוואר, כמו במקרה שלך שיש עודף עור קל, אין דרך אחרת אלא לסלק אותו, והסילוק הוא כירורגי.
שרה: איך זה נראה אחרי? זה טבעי? זה נראה בובתי? אני לא רוצה להיראות כיאילו יצאתי מז'ורנל או משהו. שהילדים לא יבהלו אני רוצה להישאר אני, חשוב לי להרגיש טוב יותר
ד"ר הולנדר: מבחינת מימיקת פנים זה ישמר לחלוטין אני בכלל לא נוגעת באזור השרירים. בתהליך אין בכלל חיתוך ככה שכל המימיקה תישאר לגמרי שרה.
יותר מזה, אנשים שלא תגידי להם שעשית את הפרוצדורה לא יבינו מה עשית, פשוט יגידו לך שאת נראת נורא טוב ואת רעננה. ישאלו אם עשית משהו בשיער, החלפת צבע יחמיאו שהבגד נראה נורא מתאים לא ידעו לשים את האצבע על הדבר. היות ותישארי בדיוק את רק בלי העודפים. שרהל'ה בואי ניגש למראה, אני אראה לך על מה אני מדברת…
ד"ר הולנדר: אמנם עודף העור אצלך הוא לא רב, אבל קיים עודף עור שגורם לטשטוש. בניתוח אני אסלק אותו ואדגיש את קו הלסת.
שרה: האם יש דרך לשפר את השקעים שמופיעים בצדדי הפה?
ד"ר הולנדר: כן בהחלט! במהלך הניתוח הם יתמתנו מאוד. אם לאחר הניתוח משהו יציק לנו, אנחנו נעשה טיפול עם חומצה היאלרונית שהיא מאוד עדינה ונסגור את זה.
שרה: אני מאוד מתרגשת, אני חושבת שהניתוח יעשה לי מאוד טוב בלב ובבטן.

כעבור חודש
ד"ר הולנדר: זה נראה פשוט וואו, זה נראה פיקס
שרה: אנשים לא מאמינים שעשיתי ניתוח
ד"ר הולנדר: לא רואים שום סימן, הצלקות מינימליות וצריך לחפש אותן. מה שמציק לי שיש לך קמטוטים מעל השפה. מה שנעשה זה טיפול בכמה נקודות עם חומצה היאלורונית, משהו עדין מאוד מיוחד לשפתיים. וזה יתן לנו השלמה של הטיפול.

"התגובות של האנשים מדהימות. הם לא מבינים מה עשיתי, לא רואים שעשיתי ניתוח. שואלים אותי האם הסתפרתי, שיניתי את הצבע בשיער, ירדתי במשקל, הייתי בחופשה.
אומרים שאני נראת רעננה וצעירה. אף אחד לא יודע שעשיתי ניתוח אני מקבלת המון מחמאות זה נורא כיף לי."

 

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל