"הפלסטיקאים": פיסול פנים לאלה - ד"ר ליאורה הולנדר - ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

"הפלסטיקאים": פיסול פנים לאלה – ד"ר ליאורה הולנדר

 

 

זוהי אלה – גרושה ואם חד הורית לארבעה ילדים ומטפלת בצמחי מרפא.

אלה: גרנו בארצות הברית 13 שנים, ילדי נולדו שמה. כשהקטנה נולדה ארזנו שתי מזוודות ארבעה ילדים חזרנו ארצה. אני מסתכלת בבוקר במראה ורואה את סבתא רבא שלי.
לא מתאים לי להתחיל ככה את היום, אני לא רוצה את האנרגיות הכבדות האלו איתי, אני רוצה לחדש, אני זקוקה לחידוש. מה שמפריע לי בעיקר בפנים זה העפעפיים הם מעניקות תחושת עייפות והכבדות.
אני רוצה למלא את החריצים והחרציצים, למלא את הלחיים להעניק קצת נפח ולמתוח את קו הלסת.

אלה רוצה לחזור לטפל בצמחי מרפא, מסע השינוי שלה מתחיל בלימוזינה מפנקת בדרך אל ליאורה הולנדר.

אלה: אני מרגישה מאוד זקנה ועייפה, אני רוצה להרגיש יותר טוב עם עצמי
ד"ר הולנדר: את חושבת שזה בגלל המראה?
אלה: כן אצלי זה השפיע מיד. העפעפיים הנפולים והרגשת הכבדות מאוד משפיעים. אני רוצה להרגיש שוב טוב.
ד"ר הולנדר: זאת אומרת שאזור העיניים מפריע לך? יש עוד משהו שמפריע לך?
אלה: סימנים שיש לי באזור הלחיים, החרציצים מסביב לשפה הייתי רוצה למלא קצת את השפתיים.
ד"ר הולנדר: אני בהחלט מסכימה איתך שיש לך עודף עור באזור העפעף שמייצר כבדות. ברגע שמסתכלים על בן אדם האינטראקציה הראשונה היא דרך העיניים, לכן העיניים מאוד משמעותיות. ניתן להסיר עודף עור מעפעף עליון וזה בהחלט יתן לנו מראה רענן יותר. דווקא בחלק התחתון של הפנים, אני לא הייתי מכניסה אותך לניתוח, אני לא חושבת שאת שם. יש התרופפות אבל מאוד קלילה. מה שאפשר לעשות כדי להחזיר לך את אפקט ה-"וואו!" הוא תהליך שנקרא פיסול פנים. אחד הדברים הכי משמעותיים שקורים לנו עם הגיל זה שמסגרת הפנים מטשטשת, וכשמסגרת הפנים מטשטשת אנחנו נראים מבוגרים יותר.
ברגע שמשתמשים בתהליך פיסול הפנים נשתמש בחומר שנקרא סטילאז' זה חומר שמופיע במגוון רחב של סמיכויות מה שמאפשר לנו להשתמש בסמיכות הרצוייה לכל אזור – בואי למראה אראה לך על מה אני מדברת…

ד"ר הולנדר: את רואה את עודף העוד באזור העפעפיים? כל זה מיותר, זהו עור עודף שיושב מעל העין ויוצר את תחושת העייפות והכבדות שדיברת עלייה מקודם.

אלה: אני מתרגשת מאוד יש בי הרגשה טובה של ביטחון, היא מרגיעה אותי לא הייתי יכולה לעבור את זה אחרת, ד"ר הולנדר נפלה לי כמו מלאך משמים.

כעבור שלושה שבועות
"אחרי תקופה ארוכה שאני מרגישה יבשה וחסרת כל אנרגיה אני שוב מרגישה שבא לי לצאת, לעשות דברים ולפגוש אנשים. אני פוגשת חברות שלא ראיתי עשרות שנים, ומרגישה שמחת חיים פשוט שמחת חיים. "

לפני אחרי אלה

 

 

 

 

 

 

לתמונות לפני אחרי פיסול פנים – לחצו כאן

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל

דילוג לתוכן