6 טיפים לאחר ניתוח הגדלת חזה – ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

6 טיפים לאחר ניתוח הגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם, ובכל שנה מיליוני נערות ונשים עוברות אותו. אם החלטת לעבור ניתוח הגדלת חזה, מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה כדי לקבל מידע מפורט על הצפוי בניתוח ואחריו. בנוסף, כדאי לקרוא את המידע הבא על תהליך ההחלמה ועל הצפוי בימים הראשונים שלאחר הניתוח.

ניתוח הגדלת חזה

1. תיאום ציפיות

כדי שתהיי מרוצה באמת מהתוצאה הסופית של הניתוח, מומלץ לתאם ציפיות עם המנתח הפלסטי. המלצות הרופא מתבססות על ניסיונו האישי בתחום: הוא לרוב יודע איזה גודל שתל יתאים לך ויביא לתוצאה אסתטית ופרופורציונלית. תהליך תיאום הציפיות נעשה אמנם טרם הניתוח, אבל מי שעוברת אותו לרוב תהיה מרוצה יותר מתוצאות הניתוח.

* לצפייה בתמונות של לפני ואחרי הגדלת חזה.

 2. הנחיות רפואיות

חשוב להקשיב להוראות הרופא ולמלא אותן בקביעות ובדייקנות כדי להבטיח החלמה מלאה ואופטימלית. הרופא המנתח גם יבצע מעקב לאחר הניתוח, לכן אם יש לך שאלות לאחר הניתוח אל תתביישי לפנות אליו.

3. החלמה

החלמה מניתוח הגדלת חזה אורכת כשבוע ימים, ןלאחר מכן ניתן לחזור בהדרגתיות לעבודה ולשגרה. את השבוע הראשון שלאחר הניתוח יש להעביר במנוחה מבלי לבצע שום פעילות פיזית מאומצת. לכן, מומלץ לבחור מועד מתאים לניתוח ולהתכונן לשבוע מנוחה לפחות.

4. חזייה מותאמת

לאחר ניתוח הגדלת חזה צריך להשתמש בחזייה מיוחדת התומכת בחזה. החזייה אמנם עלולה להיות יקרה אך היא חשובה להחלמה. מומלץ להתייעץ עם הרופא המנתח להתאמת חזייה.

ID-100105211

5. משככי כאבים

לעתים יהיו כאבים באזור לאחר הניתוח. לרוב מומלץ לקחת משככי כאבים להקלה על הכאב. התייעצי עם הרופא המנתח לגבי הכאבים הצפויים והטיפול המומלץ בהם.

6. קיום יחסי מין

למרות שאת בוודאי נרגשת ממראה החזה החדש שלך, מומלץ לחכות כשבוע לאחר הניתוח לפני קיום יחסי מין ולאפשר לגוף לנוח.

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל