5 המלצות לפני ניתוחים פלסטיים – ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

5 המלצות לפני ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים אמנם יכולים לשפר משמעותית את מראה המטופל וכך גם לשפר את הביטחון העצמי ואת איכות החיים, אבל ניתוחים פלסטיים הם הליכים בלתי הפיכים וניתוחים חוזרים הם לרוב מסובכים יותר מהראשונים. לכן לא כדאי להחליט את ההחלטה הזאת בהיסח דעת ומומלץ להגיע אל הניתוח פלסטי אחרי החלטה מושכלת ובגישה מציאותית. הנה כמה עצות והמלצות למתכננים לעבור ניתוחים פלסטיים:

1. לא לעבור ניתוח פלסטי מהסיבות הלא נכונות

ניתוחים קוסמטיים הם ניתוחים אלקטיביים, כלומר הם אינם נחוצים. מטרת הניתוח הפלסטי היא לשפר אזור מסוים בפנים או בגוף, ולתקן פגמים המפריעים למטופל עצמו ולא לאף אחד. אנשים שעוברים ניתוחים פלסטיים כדי לרצות אנשים אחרים לרוב אינם מרוצים מהתוצאות.

2. להגיע אל הניתוח במצב בריאותי תקין

ניתוח פלסטי, כמו כל ניתוח, כרוך בסיכונים מסוימים, ולכן על המטופל להגיע אל הניתוח במצב בריאותי תקין. אם יש בעיות בריאות קלות כמו לחץ דם גבוה, יש לאזן אותן לפני הניתוח, ויש מנתחים שאף ממליצים למטופלים לנסות דיאטה ופעילות גופנית לפני שהם מחליטים על טיפול כירורגי כמו מתיחת בטן או שאיבת שומן.

המלצות לפני ניתוחים פלסטיים

by Ambro/freedigitalphotos.net

3. לא לנסות להיראות כמו מישהו אחר

יש מטופלים המגיעים לניתוח בשאיפה להידמות לאנשים אחרים, לרוב מפורסמים, ומבקשים, למשל את האף של סקרלט ג'והנסון או את הסנטר של אנג'לינה ג'ולי. הבעיה עם הבקשות האלה היא שלכל אדם יש תווי פנים ייחודיים המאפיינים אותם. תפקידו של המנתח הפלסטי הוא לעדן ולשפר אזורים מסוימים בפנים ובגוף כדי לשפר את המראה הכללי מבלי לשנות את המאפיינים הייחודיים של כל מטופל.

4. לא להגזים בניתוחים פלסטיים

יש מטופלים שמאמינים שהם צריכים לעבור כמה וכמה ניתוחים פלסטיים כדי להיראות טוב יותר. ברוב המקרים, די בניתוח מוצלח אחד לשפר את המראה באופן מעודן וטבעי. הגדלת חזה מותאמת לפרופורציות הגוף או פיסול פנים מדויק יכולים להביא לתוצאה מרשימה ומספקת. לעומת זאת, הגדלת חזה לא פרופורציונלית או מתיחת פנים הדוקה מדי יכולים ליצור מראה גרוטסקי ומגוחך.

5. לתאם ציפיות

מומלץ להגיע אל הניתוח הפלסטי בציפיות מציאותיות ואפשריות להשגה. הניתוח לא ישנה לכם את החיים בקיצוניות, אבל קרוב לוודאי שהוא ישפר את המראה החיצוני ויעלים את הפגמים שמפריעים לכם.

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל