טקסט הלוגו של ד

ניתוח פנים לגברים

ניתוחי פנים וצוואר לגבר

מהו ההבדל בטיפול בין גברים לנשים ומדוע חשובה התוצאה הטבעית בניתוחי פנים וצוואר לגברים

כיום יותר גברים מבצעים טיפולים וניתוחים אסתטיים, בשנים האחרונות חלה עלייה בביצוע ניתוח פנים לגבר אשר הופך לניתוח מבוקש בקרב גברים שמוטרדים מהזדקנות עור הפנים. בעבר ניתוחי הפנים היו מופנים לאוכלוסיה הנשית בלבד וזאת לאור התוצאות שהתקבלו לאחר הניתוח, עור מתוח ומראה מנותח, אך כיום עם התפתחות הטכנולוגיה והטכניקות השונות גברים רבים פונים לביצוע התהליך. בעקבות התפתחות הטכניקה בתהליכי מתיחת הפנים ניתן להשיג תוצאות טבעיות לחלוטין, בעקבות כך גברים רבים אינם חוששים מתוצאות הניתוח ואנו רואים עלייה בפניות של גברים לביצוע ההליך.

אנו חיים בעידן שבו הגברים מודעים להופעתם החיצונית, שומרים על אורח חיים בריא, ספורטיבי ובהמשך לכך, גם מחפשים פתרונות אסתטיים לתהליכי ההתבגרות בפניהם. ד"ר הולנדר מספרת כי משנה לשנה עולה מספר הגברים המגיעים אליה לטיפולים. בנוסף, טיב הטיפולים משתנה. אם בעבר גברים היו מסתפקים במעט הזרקות בוטוקס או חומרי מילוי להחלשת הקמטים, כיום יותר ויותר גברים מחפשים פתרונות לעודפי העור והדלדול בצוואר, לעודפי עור מעל העפעפיים, ולשקיות מתחת לעיניים.

ההבדל בין ניתוחי פנים לגברים לבין ניתוחי פנים לנשים:

הטיפול בגברים שונה מהטיפול בנשים, מדגישה ד"ר הולנדר. לפני הטיפול יש לתת את הדעת להבדלים במאפיינים המבניים. מבנה הפנים הגברי שונה מהמבנה הנשי, המבנה הגברי הוא בעל קווים חדים יותר, עצם לסת חדה יותר, למול המבנה הנשי שבו הקווים רכים ועגולים יותר. אצל הגברים, גובה הגבה שונה, מיקום עצם הלחי שונה ועוד.

 

ד"ר ליאורה הולנדר מתארחת בתוכנית "לחיות טוב" ומסבירה על ניתוחי פנים לגברים

 

  לקביעת פגישת ייעוץ אישית לניתוח פנים צרו עמי קשר במייל  office@drhollander.co.il או בטלפון: 03-9030015

 

חשיבות התוצאה הטבעית בניתוחי פנים בגברים:

כל הטיפולים בפנים, אצל נשים וגברים, רצוי שיתנו תוצאה טבעית ולא מעושה, כלומר שהם יהיו "בלתי נראים". נקודה זו, מדגישה ד"ר הולנדר, חשובה פי כמה אצל הגברים. גבר שמראה פניו נראה "מטופל" או "עשוי" ייראה מגוחך ולא גברי. לכן, בעת הטיפול בגברים צריך עוד יותר להיזהר ולהקפיד על המידה הנכונה והדיוק ולשמר את המראה הטבעי לאחר תהליך ניתוח פנים לגבר.

 

ד"ר ליאורה הולנדר מתארחת אצל דץ בתוכנית "באנו להינות" ומסבירה על ההבדל בניתוחי פנים וצוואר בין גברים לנשים

 

הצלקות:

ניתוח פנים לגבר מציב אתגר נוסף, שכן, עד כמה שנשים "לא אוהבות" צלקות, גברים סולדים פי כמה מצלקות המעידות על ניתוחים אסתטיים!

לרוב הגברים שיער קצר ולעתים אף התקרחות ברמה זו או אחרת, ואלו הופכים את אזורי הניתוח לגלויים לעין. לכן, מסבירה ד"ר הולנדר, בניתוחי פנים וצוואר לגברים יש להימנע עד כמה שניתן מצלקות. יש לתכנן את הניתוח באופן מוקפד, עם חתכים קטנים ככל שניתן, הממוקמים כך שיאפשרו הסוואה מוחלטת של הצלקות.

ניתוחי צוואר אצל גברים:

הצוואר הוא אחד האזורים הראשונים שבהם ניכרים אותות הזמן. אצל גברים עם השנים הצוואר נוטה "לאסוף" עודפי שומן. (השמנה גברית מאופיינת בהופעת הכרס והפימה הצווארית). פעמים רבות, קייימים בצוואר עודפי שומן בלבד, ללא עודפי עור ניכרים, במצב זה ניתן לחטב את הצוואר באמצעות שאיבת שומן מאזור זה. שאיבת השומן בצוואר מתבצעת דרך חתכים קטנטנים של מילימטרים אחדים, דרכם מוחדרות צינוריות עדינות המאפשרות שאיבה וסילוק עודפי שומן. בנוסף, ניתן לחטב את מראה קו הלסת. חיטוב קו הלסת, הוא חלק ממסגרת הפנים ומראה אחיד של קו הלסת חיוני למראה צעיר. ד"ר הולנדר מבצעת גירוי פנימי של דרמיס עור הצוואר המאפשר כיווץ עודפי עור קלים. טיפול זה אינו משאיר שום עקבות, החתכים הם קטנטנים, באורך מילימטרים בודדים, כך שהם נרפאים ולא משאירים צלקות. לכן פרוצדורה זו מועדפת במיוחד על גברים.
יש לציין כי פרוצדורה זו ניתנת לבצוע בהרדמה מקומית. ההחלמה קצרה ביותר, ימים ספורים. אין כל כאבים או אי נוחות. ייתכנו שטפי דם ומעט נפיחות באזור המטופל.

 

 

 

טיפול בצוואר כשיש עודפי עור ניכרים בנוסף לעודפי השומן:

כאשר קיימים עודפי עור ניכרים באזור קו הלסת והצוואר, יש לבצע ניתוח לסילוק עודפי העור, בשילוב שאיבת השומן העודף. בנוסף, היות שהסיבה להופעת עודפי עור וריפיון באזור הצווארי היא חולשת השלד הרקמתי, יש להקפיד על חיזוק השלד הרקמתי וחיזוק רצפת הפה. סילוק עודפי העור מבוצע דרך חתך באזור הכפל שמאחורי האוזן, כך שהחתך מוסוואה ובלתי נראה, ניתוח עודפי עור בצוואר מבוצע על פי רוב בהרדמה כללית, אם כי ניתן לביצוע גם בהרדמה מקומית.

ההחלמה נמשכת בין שבוע לשבועיים, במהלכה ניתן לבצע פעולות ביתיות, אך אין לבצע פעילות גופנית מאומצת.

תמונות לפני/אחרי ניתוח פנים לגבר

לפני ניתוח פנים                                             

לפני ניתוח פנים לגברים

אחרי ניתוח פנים

אחרי ניתוח פנים לגברים

לתמונות נוספות לפני/אחרי של ניתוחי פנים לגברים לחצו כאן >> 

 

ד"ר ליאורה הולנדר היא מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, בעלת ניסיון עשיר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים האסתטיים. אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי: office@drhollander.co.il או בטלפון 03-9030015 לקביעת פגישת ייעוץ אישית ומקצועית.

צור קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם :

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל