מורים וניתוחים פלסטיים בחודשי הקיץ – ד"ר ליאורה הולנדר
טקסט הלוגו של ד

מורים וניתוחים פלסטיים בחודשי הקיץ

לא רק ילדי בתי הספר מצפים בקוצר רוח לחודשי הקיץ ולחופש הגדול, אלא גם המורים, ומכל מיני סיבות. יש מורות העובדות על השיזוף שלהן בחודשי הקיץ, ואחרות משנות את המראה החיצוני שלהן באמצעות ניתוחים פלסטיים.

ניתוחים פלסטיים למורים

מכיוון שהחופשה הארוכה בין שנת לימודים אחת לאחרת מאפשרת זמן התאוששות מספיק, מורות רבות מנצלות את חופשת הקיץ לעבור ניתוחים פלסטיים. ממחקרים שנעשו בארצות הברית עלה כי אנשים אשר עובדים עם ילדים, בהם מורים ומורות, נעשים מודעים יותר לעצמם ולמראה החיצוני, והמודעות הזו מובילה במקרים מסוימים לרצון לעבור ניתוחים פלסטיים.

הניתוחים הפלסטיים הפופולריים בקרב מורות

בקרב המורות המבוגרות הניתוחים הפופולריים הם ניתוחי מתיחת פנים, המקנים מראה צעיר ורענן יותר הנראה מיד עם חזרתם לעבודה, וכך גם ניתוחי הרמת גבות והרמת עפעפיים העוזרים לשוות מראה צעיר יותר. המורים הצעירים יותר, לעומת זאת, מרבים לעבור ניתוחי אף לפני תחילת שנת הלימודים החדשה.

מכיוון שדווקא בחורף ישנו ביקוש גדול יותר לניתוחים פלסטיים, בארצות הברית מרפאות רבות מציעות מבצעים והנחות בעונת הקיץ כדי לעודד מטופלים לעבור ניתוחים בזמן הזה. בבפאלו שבמדינת ניו יורק בארצות הברית, ישנו אף בית ספר שהחליט לעודד את המורים לעבור ניתוחים פלסטיים וטיפולי יופי כמו הסרת שיער בלייזר ושאיבת שומן על ידי השתתפות בהוצאות הרפואיות הנלוות. מנהלי בית הספר כנראה מחזיקים בגישה שניתוחים פלסטיים משפרים את הביטחון העצמי של המורים ולכן גם את תפקודם המקצועי.

על פי האקדמיה האמריקאית לכירורגיה פלסטית ואסתטית ודיווחים של מנתחים פלסטיים רבים,  הרבה מן ההחלטות לעבור ניתוחים פלסטיים קשורות לקריירה. לכן, אין זה מפתיע שגם מורים מנצלים את חופשת הקיץ הארוכה לטובת ניתוחים פלסטיים כדי להתחיל את השנה הבאה במראה צעיר יותר ובביטחון עצמי ותפקוד משופר.

 

© כל הזכויות שמורות

קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל