אודות ד"ר ליאורה הולנדר מנתחת פלסטית מומחית בכירורגיה פלסטית
טקסט הלוגו של ד

אודות

אודות ד"ר ליאורה הולנדר

ד"ר ליאורה הולנדר הינה מנתחת פלסטית מומחית בכירורגיה פלסטית.
עבודתה של ד"ר הולנדר מתמקדת בתחום הכירורגיה האסתטית והיא בעלת ניסיון עשיר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים האסתטיים.
ד“ר הולנדר פיתחה מספר טכניקות כירורגיות ייחודיות בתחום ניתוחי הפנים, ביניהן שיטה להסתרה מוחלטת של הצלקת הניתוחית , שיטה לניתוח ממוקד לטיפול בצוואר המזדקן ולהחלקת קו לסת שטושטש.

 

שיטתה הכירורגית של ד"ר הולנדר מאופיינת בחתכים מעטים ונסתרים ובתוצאה הטבעית.
כמו כן, דוגלת ד"ר הולנדר בהתאמה אישית של ניתוח הפנים למבנה פני המטופל, למימיקה האישית היחודית לפניו ולתהליך ההתבגרות הייחודי לו.
עבודתה של ד"ר הולנדר מאופיינת בתכנון ובצוע ניתוחים פלסטיים בטכניקות החדישות והמתקדמות ביותר.

 

ד"ר הולנדר פיתחה את טכניקת "פיסול פנים" – זוהי מתיחת פנים ללא ניתוח. בשיטה חדישה ויחודית זו ניתן להצעיר את מראה הפנים, בצורה שמרנית וללא שימוש בסכין מנתחים. בטכניקה זו ניתן להדגיש תווי פנים שטושטשו עם השנים, לחדד קו לסת, לבנות עצמות לחיים, סנטר, להחליק קמטים דינמיים וסטטיים, למלא שקעים ולהשיב נפחים שאבדו. שיטה זו שמה דגש על טיפול הרמוני ביחידות האסתטיות השונות של הפנים ועבודה על שכבות העור השונות. שיטה זו מבטיחה מראה הרמוני וטבעי.
ד"ר הולנדר הייתה שותפה למחקר המתבצע בפקולטה למדעי החי באוניברסיטת בר אילן, בו נחקרים פקטורים שונים המשפיעים על התהוות ואיכות צלקת.

 

ד"ר הולנדר מדריכה ומלמדת רופאים מהארץ ומחו"ל הבאים להשתלם וללמוד את טכניקת פיסול הפנים.
מעבירה הרצאות בכנסים מקצועיים וזכתה בפרס קפלן היוקרתי על הצטיינות במחקר.
בשנים האחרונות, עבדה ד"ר הולנדר לצידו של ד"ר קליין ושימשה כמנהלת המחלקה לניתוחי פנים ומנהלת רפואית של המרפאה.
במהלך עבודתה, צברה נסיון רב של אלפי מנותחים ומטופלים.

כיום משמשת בין היתר, כרופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב, שם היא מטפלת באנשים לאחר כריתת גידולים, שחזורים לאחר תאונות דרכים,מומים מולדים, כוויות וטראומה.
נר לרגליה של ד"ר הולנדר, הוא היחס האישי, החם והתומך למטופליה ואכן, עבודתה מאופיינת בלויי האישי הצמוד לאורך התהליך ובקשריה האישיים המיוחדים עם מטופליה הרבים.
ד"ר ליאורה הולנדר למדה רפואה בפקולטה לרפואה, בטכניון, בחיפה. סיימה את לימודיה בטכניון בהצטיינות. את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצעה ד"ר הולנדר בבית חולים אסף הרופא.

אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר, דרך המייל: office@drhollander.co.il או בטלפון 03-9030015 לקביעת פגישת ייעוץ אישית ומקצועית.

צור קשר

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם :

    © כל הזכויות שמורות

    קידום אתרים - אקסטרה דיגיטל